Zmarł Kolega Ryszard Potyrała.

Z żalem informujemy, że w dniu 24 marca zmarł Zasłużony Senior SEP, członek Koła nr 4 przy PGE Dystrybucja Łódź-Teren S.A., Kolega Ryszard Potyrała.

Kolega Ryszard był kilkakrotnie Prezesem koła. W Zarządzie Oddziału Piotrkowskiego SEP w latach 1987-1990 pełnił funkcję Prezesa Oddziału, a w latach 1981-1987 i ponownie w latach 1990-1998 Wiceprezesa do spraw Organizacyjnych. Do roku 2010 był członkiem zarządu Oddziału Piotrkowskiego SEP. Przez wiele lat wchodził w skład Rady w Oddziale Piotrkowskim Naczelnej Organizacji Technicznej.

W uznaniu aktywnej działalności stowarzyszeniowej został odznaczony Złotymi Odznakami Honorowymi SEP i NOT, Medalem im. Prof. Janusza Groszkowskiego, Medalem Oddziału Piotrkowskiego SEP oraz Medalami 90 i 100-lecia Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Za zasługi w pracy zawodowej na kierowniczych stanowiskach w ZEŁT S.A. RE Piotrków a następnie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Piotrków Trybunalski, gdzie od roku 1996 był Dyrektorem Rejonu, został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi, Srebrną i Złotą Odznaką „Zasłużony dla Energetyki”, Odznaką ”Za Zasługi dla Województwa Piotrkowskiego” i Złotą Odznaką „Zasłużony pracownik ZEŁ-T S.A.”

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie zmarłego składamy serdeczne kondolencje.

Koleżanki i koledzy z Oddziału Piotrkowskiego SEP.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 30.03.2022 o godzinie 10.30 w Kaplicy Cmentarnej w Piotrkowie Trybunalskim.