Egzaminy kwalifikacyjne przeprowadza się w zakresie E- eksploatacji i D – dozoru.
Egzaminy prowadzi Komisja Egzaminacyjna nr 332 zarejestrowana przez Oddział Piotrkowski SEP.
Szczegółowa tematyka egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie: eksploatacji w grupie cieplnej (gr. 2) i dozoru w grupie cieplnej (gr. 2)
K O M I S J A K W A L I F K A C Y J N A
Nr 332/100/10/22
do stwierdzania kwalifikacji na stanowiskach EKSPLOATACJI I DOZORU w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, naprawy, montażu, demontażu, kontrolno – pomiarowym, dla następujących rodzajów urządzeń, instalacji i sieci energetycznych pod pozycją:
- grupa 2 pkt. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
- grupa 3 pkt. 6, 7, 8, 10
Terminy egzaminów w 2026 r., zawsze od godz. 15:00:
- 21.01.2026
- 18.02.2026
- 18.03.2026
- 22.04.2026
- 20.05.2026
- 24.06.2026
- 22.07.2026
- 19.08.2026
- 23.09.2026
- 21.10.2026
- 18.11.2026
- 16.12.2026
Terminy egzaminów po szkoleniach lub na prośby zleceniodawców będą uzgadniane na bieżąco w zależności od potrzeb.
Wnioski o sprawdzenie kwalifikacji:
- Na stanowisku EKSPLOATACJI
- Na stanowisku DOZORU
Wzór zaświadczenia o przebiegu pracy wystawianego przez pracodawcę: